Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Suzhou YNK Fastener Co., Ltd. (eski adı Wuxian Fasteners) Çin'in Jiangsu eyaleti Suzhou'nun kuzey banliyösünde yer almaktadır.55, 000 metrekarelik bir alanı, 330 çalışanı istihdam ediyor ve yıllık üretim 28,000 ton bağlayıcıdan fazladır.

YNK, teknik olarak eğitimli ve iyi donanımlı güçlü bir işgücüne sahiptir. Şirket, dürüstlüğü ve yüksek kaliteli işletmeyi yönlendirici ideolojiler olarak kabul eder.Şirket büyümeye devam etti., yerli bağlayıcı endüstrisinde lider oldu.

Birçok ünlü projenin desteği ile hem uzmanlarımız hem de müşterilerimiz sürekli olarak yüksek övgüler aldılar.Güneydoğu Asya, Tayvan ve diğer ülkeler/bölgeler.

Şirket Ürünleri, Şanghay'daki Yüksek Hızlı Manyetik Levitasyon Demiryolu hattında, Şanghay Oriental Pearl TV kulesinde, Şanghay Grand Tiyatrosunda, Nanpu Köprüsü, Yangpu Köprüsü, Xupu Köprüsü,Anhui Wuhu KöprüsüChongqing Changshou Süper Köprüsü.

Suzhou YNK Fastener, yerli ve yabancı müşterileri soru, inceleme ve danışmanlık için Şirketle iletişime geçmelerini sıcak bir şekilde karşılıyor.

Hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Joy Yu
Tel : +86 15250117179
Kalan karakter(20/3000)