| Adı | DIN 6340 Çamaşır makinesi/Sıcak Dip Galvanize Çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M30 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN6340 |
| Adı | USS Yıkayıcı/Standart Dışı Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4"-3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | USS |
| Adı | SAE yıkama makinesini/standart olmayan yıkama makinesini |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4"-3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | F436 Yüksek Çekmeli Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | DIN6916 Çamaşır makinesi/Chamfered Washer |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN6916 |
| Adı | F436 Yüksek Çekmeli Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | F436 Standart Dışı Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4"-4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | F436 Ağır Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | DIN6916 Çamaşır makinesi/Yüksek Tensili Çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN6916 |
| Adı | F436 Ağır Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |