| Adı | F436 pul/Düz pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | DIN9021 yıkayıcı/Düz yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN9021 |
| Adı | DIN9021 yıkayıcı/Düz yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN9021 |
| Adı | USS yıkayıcı/Yatay yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | USS |
| Adı | USS yıkayıcı/Yatay yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | USS |
| Adı | SAE yıkayıcı/Düz yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4'' - 3'' |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | SAE yıkayıcı/Düz yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4'' - 3'' |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | USS yıkayıcı/Yatay yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | USS |
| Adı | F436M pul/Düz pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436M |
| Adı | Sertleştirilmiş Yapısal Rondela |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Boyut | M4-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | Ağır Yapısal Düz Rondelalar AS1252 |