| Adı | DIN9021 Çamaşır makinesi/Ağır çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN9021 |
| Adı | DIN6916 Çamaşır makinesi/Yapay çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN6916 |
| Adı | DIN6916 Çamaşır makinesi/Yapay çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN6916 |
| Adı | F436 rondela/Sertleştirilmiş Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | F436 rondela/Yapısal Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | Yapısal Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Boyut | M4-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | Ağır Yapısal Düz Rondelalar AS1252 |
| Adı | AS1252 Yapısal Rondela |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Boyut | M4-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | Ağır Yapısal Düz Rondelalar AS1252 |
| Adı | F436M Çamaşır makinesi/Zenkli Çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436M |
| Adı | F436 Ağır Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | F436 Çamaşır makinesi/Sıcak Dip Galvanize Çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 4" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |