| Adı | DIN6340 yıkama makinesini/yapısal çelik yıkama makinesini |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M30 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN6340 |
| Adı | SAE yıkama makinesi/yapısal çelik yıkama makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | F436 rondela/Yapısal Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4'' - 4'' |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436 |
| Adı | DIN125A rondela/Sertleştirilmiş Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M3-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN125A |
| Adı | SAE yıkama makinesi/Yüksek Tensile Yıkama Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | EN14399-6 Yıkayıcı/Standart Dışı Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | EN14399-6 |
| Adı | EN14399-6 Çamaşır makinesi/Ağır çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | EN14399-6 |
| Adı | EN14399-6 Çamaşır makinesi/Yapay çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M36 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | EN14399-6 |
| Adı | SAE Yıkayıcı/Ağır Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4" - 3" |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | Ağır Düz Dacromet Rondela |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN9021 |