| Adı | DIN9021 Çamaşır makinesi/yapısal çelik çamaşır makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M6-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN9021 |
| Adı | USS yıkama makinesi/yapısal çelik yıkama makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4'' - 3'' |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | USS |
| Adı | SAE yıkama makinesi/yapısal çelik yıkama makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | 1/4'' - 3'' |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | SAE |
| Adı | F436M Pul/Yapısal Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436M |
| Adı | F436M Yapısal çelik yıkama makinesi |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M12-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | F436M |
| Adı | DIN125A rondela/Sertleştirilmiş Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M3-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN125A |
| Adı | DIN125A rondela/Sertleştirilmiş Çelik Pul |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M3-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN125A |
| Adı | DIN125A yıkayıcı/Yapısal Çelik Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M3-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN125A |
| Adı | DIN125A yıkayıcı/Yapısal Çelik Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M3-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN125A |
| Adı | DIN125A yıkayıcı/Yapısal Çelik Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme | S45C/40CR |
| Boyut | M3-M100 |
| Bitir. | Düz/siyah/ÇİNKO/HDG/Dakromet |
| Standart | DIN125A |